O nas

Masz pytania dzwoń lub pisz: Krzysiek  500-679-600, Norbert  500-345-700

Niniejszy portal jest częścia 3R Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul Szeligowska 75A, 01-320 Warszawa, NIP: 5223032620, REGON: 361841576, KRS: 0000564400
Prowadzimy sprzedaż pracowniczą i jesteśmy miejscem, w którym nasi Klienci mogą odkupić sprzęt komputerowy.

Specjalizujemy się w :

Zakup sprzętu elektronicznego wychodzącego z użytku


Kupujemy każdą ilość sprzętu oferując wycenę opartą o aktualne ceny rynkowe.  Gwarantujemy ekspresową finalizację transakcji. Nie traktujemy używanego sprzętu jako odpad tylko jako sprzęt, który po naprawie lub odnowieniu trafia do naszych klientów. 

Logistyka i audyt IT
Udostępniamy własne środki transportu umożliwiając transport IT na terenie całego kraju. Dodatkowo udostępniamy  posiadane powierzchnie magazynowe o łącznej powierzchni 1500m2 w miejscowości Szyszki w pobliżu Warszawy. Pomieszczenia są zadaszone i monitorowane – idealne do przechowywania elektroniki. 
Prowadzimy audyt sprzętu IT, to oznacza że sprawdzamy i spisujemy dokładny stan sprzętu wg. kolejnych jego cech :  Serial numer, Category, Model, Description, Remark, Accesory, Grade

Utylizacja elektroniki
Jeżeli sprzęt jest za stary lub uszkodzony to kompleksowo oferujemy jego utylizację., w konsekwencji otrzymują Państwo kartę przekazania odpadów z odpowiednimi wagami i kodami odbieranych odpadów zgodnie z przepisami ustawy o zużytym sprzęcie elektronicznym i elektrycznym. Współpraca w zakresie odbioru i utylizacji odpadów elektronicznych i elektrycznych odbywa się za pośrednictwem naszego podwykonawcy  Zakład Przetwarzania EkoTechnika Nr GIOŚ E0008757Z. 


Nowe produkty

Brak nowych produktów.